Bifrost, Koios i Morbus na wspólnych koncertach!

 

Zapraszamy na wspólne koncerty trzech zespołów, które zapewnią nam mocne, metalowe dźwięki! Ta mini trasa to nie lada gratka dla fanów cięższego grania. Na jednej scenie spotkają się: Bifrost, Koios oraz Morbus!

Przed nami następujące wydarzenia:

25.10 – Iowa Music Bar – Iława

26.10 – Alternatywa Klub, Malbork

15.11 – Carpenter Inn Irish Pub – Listopad

16.11 – Old Pub Jaszczur – Elbląg

 

 


 
Bifrost (rock/hard rock/heavy metal, Suwałki) 
Weterani ciężkiego rocka z Suwałk. Zespół doświadczony na wielu scenach, z bogatym dorobkiem obejmującym dwie demówki, debiutancki długogrający album „8”, a także występy przed takimi zespołami jak Closterkeller, Hunter, Quano Apes, Kat & Roman Kostrzewski czy Luxtorpeda. Muzyka Bifrost to prawdziwa petarda, porządna dawka energii i definicja szczerej radości z gry. 


 
KOIOS to metalowy zespół z Warszawy poruszający się po ekstremalnych odmianach metalu takich jak death metal, melodic death, czy progressive death metal. Zespół otrzymał wiele nagród na festiwalach takich jak Generacja, Rock Battle, Rock Master, Mayday, czy FMB. Swoją debiutancką płytę „Triangulate the Triangle” promował supportując takie zespoły jak Hunter, Sadist, Antigama, Thy Disease, TSA, czy Symbolical. W grudniu 2017r. miała miejsce premiera, oficjalnego video do utworu „Hate?”. Klip otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię oraz specjalne wyróżnienie na festiwalu Figueira FilmArt-Festival w Portugalii, oraz nominacje na festiwalach BMVA w Berlinie oraz L.A. Music Video Awards w Los Angeles. 

 

 
Morbus to zespół pochodzący z Olsztyna założony w 2016 roku. 4 osobowa ekipa czerpie inspiracje z różnych gatunków metalu stawiając na energię przekazu. Głębokie inspiracje takimi ikonami jak Slayer, Pantera, Slipknot, Death, Gojira czy Lamb of God są słyszalne w każdym dźwięku tego olsztyńskiego metalowego czołgu. Zespół na początku 2019 nagrał 30 minutową EP zawierającą 6 utworów.