Before Dark – Arshenic / Kestrella / Fright Night

 

BEFORE DARK to czwartkowa propozycja muzyczna dla głodnych weekendowych wrażeń! W trakcie wieczoru dostaniemy dawkę klimatycznego rocka z domieszką swoistego mroku. Zaciekawieni? Zapraszamy! Szczegóły wydarzenia.

 

Na scenie warszawskiego klubu VooDoo Club zobaczymy i usłyszymy:

Arshenic (alternative rock / progresiive meta / artrock)
KEstrella (symphonic / alternative / gothic rock) 
Fright Night (horror punk / gothic rock / punk rock / rock’n’roll)

 
A R S H E N I C – Gdańsk

instagram | soundline | facebook | youtube | www 

Arshenic to zespół rock / metalowy, którego muzyka zainspirowana jest takimi nurtami jak death rock, art rock, metal alternatywny i metal progresywny. Nazwa zespołu nawiązuje do arsenu, który jest trucizną, a także lekarstwem. Dualizm ten można łatwo usłyszeć w piosenkach grupy. Silny kobiecy charyzmatyczny wizerunek jest wizytówką zespołu, a dźwięk jest definiowany głównie przez różne typy kobiecego wokalu (zarówno śpiewanie jak i krzyczenie), czyste i zniekształcone gitary, różnorodne partie basu oraz dynamiczne granie na perkusji z odrobiną elektroniki, wiolonczeli i dźwięków orkiestrowych w tle. Teksty Arshenic obejmują tematy takie jak indywidualizm, wyrażanie siebie oraz wewnętrzne stany emocjonalne i są pisane głównie w mroczny poetycki sposób.

 

 

K E S T R E L L A – Warszawa

youtube | facebook | www 

Kestrella, a właściwie Wioleta Kowalczyk: wokalistka, autorka muzyki oraz tekstów. Wykonuje muzykę z pogranicza rocka symfonicznego i alternatywy z domieszką ,,gotyckiego myślenia” przejawiającego się głównie w tekstach. W 2016 roku światło dzienne ujrzał jej pierwszy teledysk pt.,,Pustka”, promujący tym samym album ,,d-moll-k”, który ukazał się w kwietniu 2017.  Na krążku znalazło się jedenaście utworów inspirowanych emocjami artystki. Od lutego 2018 roku można oglądać kolejny clip do utworu, pt. ,,Cierpienie”. Wokalistce podczas koncertów na scenie towarzyszą muzycy.

 


F R I G H T   N I G H T – Warszawa

instagram | facebook

Świeżo powstała kapela inspirująca się takimi tuzami HORROR-PUNKU jak: The Misfits, The Cramps, Koffin Kats czy Blitzkid. Usłyszycie największe przeboje gatunku w energicznych i niepowtarzalnych aranżacjach.