Autsajt – premiera nowego teledysku do utworu „Kiedy wiesz…”

facebook | youtube

 

Za nami premiera nowego utworu „Kiedy wiesz…” zespołu Autsajt. Grupa przygotowała również teledysk, który możecie obejrzeć poniżej. Zapraszamy!

 

To już drugi singiel, który bartoszycka grupa Autsajt prezentuje nam w tym roku. Utwór „Kiedy wiesz…” został napisany przez Huberta Motylewskiego oraz Patryka Wąsowicza. Patryk dodatkowo stworzył muzykę do kawałka. 

Poprzedni rok, mimo panującej epidemii, był bardzo pracowity dla formacji Autsajt. Grupa przeszła wymianę sekcji rytmicznej, co niestety znacznie spowolniło pracę nad płytą. Jednak na właśnie powstającym krążku usłyszymy dzięki temu trochę nowych wpływów.

Wydane w tym roku single („Kiedy wiesz…” oraz „Grzechy”) są efektem podjętej współpracy z Centrum Kultury Gminy Bartoszyce, gdzie zespół korzystał z nowopowstałego studia muzycznego i możliwości technicznych do nagrania klipów.

 

Autsajt – Kiedy wiesz…

 

Wideo do utworu „Kiedy wiesz…” zostało zrealizowane i zmontowane przez Piotra Frąckiewicza (Stowarzyszenie Hip-Hop Mazury), który jednocześnie pełni funkcję dyrektora CKGM i chętnie podejmuje współpracę z lokalną grupą muzyczną. 
Pandemia sprawiła, że zespół spędza teraz sporo czasu w studiu, gdzie dopracowuje materiał już na etapie nagrań. Choć każdy z zespołu myśli o koncertach, aktywna praca w studiu daje satysfakcję i siłę podobną do tej, którą daje koncert. To właśnie ta siła nadaje sens i chęć do dalszej pracy, bo w końcu jeszcze będzie pięknie

Zapraszamy do subskrypcji kanału YouTube (tutaj) i polubienia fanpage na FB (tutaj).