Art Of Underground zaprasza: The Analogs – Projekt Pudło w Jazzkinie

 

Stowarzyszenie Art Of Underground zaprasza do zielonogórskiego klubu JAZZKINO. W piątek, 11 października, odbędzie się koncert PROJEKT PUDŁO (akustyczne/elektrycznie), którym zespół The Analogs chce podziękować za wsparcie podczas cyklu akustycznych występów gitarzystów zespołu: Kamila Rosiaka i Pawła Czekały. Koncerty odbywały się w zakładach karnych i młodzieżowych ośrodkach wychowawczych, a ich celem było wsparcie ludzi samotnych, wyobcowanych, wykluczonych i nieprzystosowanych społecznie.

Koncert będzie różnił się od tych, które do tej pory klubowo grał zespół. Jak sami zapowiadają: 

Chcąc podziękować wszystkim za wsparcie (duchowe i materialne) a przy okazji zebrać trochę pieniędzy na kolejne koncerty projektu, postanowiliśmy zagrać trasę na której będziecie mogli posłuchać na żywo naszych piosenek w wersjach akustycznych, czyli takich w jakich gramy je w więzieniach i poprawczakach, ale nie tylko… Set koncertowy będzie składał się również z naszych piosenek w normalnych wersjach zagranych w pełnym składzie z perkusją i basem. Takich koncertów jeszcze nie graliśmy w naszej blisko 25-letniej historii! 

Gościnnie wystąpi zespół Zimna Wojna.

Szczegóły wydarzenia.

 

 

PROJEKT PUDŁO:

Teksty piosenek które od lat pisze Paweł Czekała opowiadają o problemach związanych z życiem w mieście, bezdomnością, zagubieniem i przemocą. Często opierają się na jego własnych doświadczeniach i obserwacjach. Przemawiają bezpośrednio do słuchacza, a osoby znajdujące się na „zakręcie”, w trudnej sytuacji życiowej, czy izolowane od reszty społeczeństwa, znajdują w nich odbicie własnego losu.

Koncerty PROJEKT PUDŁO rozpoczęły się latem 2018 roku i początkowo zaplanowano 15 koncertów.

W związku z olbrzymim zainteresowaniem do dnia dzisiejszego odwiedziliśmy kilkadziesiąt zakładów i ośrodków na terenie całej Polski. Wszystkie koncerty jakie zagraliśmy mogły odbyć się dzięki wsparciu jakiego nam udzieliliście. (między innymi za pośrednictwem portalu Wspieram To). Podczas koncertów PROJEKT PUDŁO nagraliśmy akustyczną płytę live.