Anna Achimowicz z nowym projektem – Podcast z legendami rocka!

 

Anna Achimowicz z Rock Dance Theatre zaprasza do swojego najnowszego projektu: Podcast z legendami Rocka! Pomysł zrodził się podczas panującej obecnie domowej kwarantanny. Zapraszamy!

 

Obecnie niestety nie mamy zbyt wielu możliwości do działania. A już tymbardziej do scenicznej aktywności. Na ratunek przychodzi nam tutaj wszechobecny internet i możliwości jakie daje. Anna Achimowicz wykorzystuje to tworząc LIVEstream meetings z legendami świata rocka, międzynarodowymi artystami i ciekawymi twórcami z całego świata. Na podcastach poznajemy różne historie, uczestniczymy w twórczej dyskusji czy poznajemy plany artystów na przyszłość. Całość śledzić możemy na portalu youtube.

Jak zdradza nam prowadząca Anna Achimowicz:

Inicjatywa która była początkowo platformą komunikacji bezpośredniej w czasach społecznej fizycznej izolacji związanej z pandemią COVID-19 przemieniła się w niezwykłe twórcze spotkania, gdzie generuje się mnóstwo ciekawej wartości treści dla słuchaczy i oglądających. Dokumentujemy historię sztuki muzyki i sztuk scenicznych pokrewnie. Podcast i jego rozmach nabiera tempa i mimo że jako choreografka, tancerka i artystka zarabiająca na scenie i w trasie które są obecnie chwilowo wstrzymane i opóźnione pragnę rozwijać i kontynuować realizację, produkcję i rozwój ów podcastu na żywo.

Do tej pory w LIVE video pojawili się: Argus Dorian / DECAYDEAD z Aten, wokalistka Vladimira Krckova z Pragi, Magnus Ekstrom / wokalista zespołu Diminished, reżyser filmowy i fotograf ze Sztokholmu, Andrzej Sawicki / Sawynart – fotograf rezydujący w Oslo. W planach jest już potwierdzony udział światowej klasy gitarzystów jak Eric Dover ze Stanów Zjednoczonych, znany z pracy z Alice Cooper, Slash’s Snake Pit, jak i Andrea Martognelli z Włoch grających m.in w zespołe Ellefson, basisty Megadeth.

 

Wesprzyj Rock Dance Theatre na zrzutka.pl!

 

Marzy mi się w związku z tym dotarcie do wielu gości światowej klasy, rozwoju jakości i polepszenia możliwości technologicznych tych podcastów realizowanych z domowego zacisza bez profesjonalnego sprzętu w dłuższym spektrum, nawet po zniesieniu kwarantanny, wygaszenia się pandemii i względnego powrotu do widoku spraw jakie znaliśmy aż do niedawna. Chciałabym jednocześnie dzięki zgromadzonym środkom polepszyć interaktywność platform na których moje twórcze spotkania/wywiady w sieci się odbywają. Wasza pomoc informacyjna może być do tego jest nieodzowna.