Alice Cooper kolejnym singlem zapowiada nadchodzącą płytę „Detroit Stories”!

 

W sieci dostępny jest kolejny kawałek, który zapowiada nadchodzące wydawnictwo Alice Coopera. Teraz poznaliśmy utwór „Our Love Will Change The World”. Posłuchajcie!

 

Alice Cooper powraca z nowym albumem! „Detroit Stories” swoją premierę będzie miał 26 lutego 2021 roku. Krążek ukaże się nakładem earMUSIC. Jego produkcją zajął się Bob Ezrin, którego możemy znać ze współpracy między innymi z Pink Floyd, Deep Purple czy Kiss.

Na albumie „Detroit Stories” muzyk powraca do początków swojej kariery w Detroit. Przenosi nas tym samym do czasów swojej młodości. Historie, które znajdziemy na płycie będą skupiać się na latach 60. i 70.

Wydawnictwo „Detroit Stories” dostępne będzie na płycie CD, CD+DVD oraz na podwójnym winylu. Zakupić będzie można rownież w zestawie CD, Blu-ray, koszulka, maska i inne gadżety.

Pierwszą zapowiedzią nadchodzącego albumu był cover kawałka „Rock & Roll” zespołu Velvet Underground, który posłuchać możecie tutaj. Teraz przyszedł czas na kolejny utwór – „Our Love Will Change The World„.

 

Alice Cooper – „Our Love Will Change The World”

 

Trakclista „Detroit Stories”:

 1. Rock ‘n’ Roll
 2. Go Man Go
 3. Our Love Will Change The World
 4. Social Debris
 5. $1000 High Heel Shoes
 6. Hail Mary
 7. Detroit City 2021
 8. Drunk and In Love
 9. Independence Dave
 10. I Hate You
 11. Wonderful World
 12. Sister Anne
 13. Hanging On By A Thread (Don’t Give Up)
 14. Shut Up And Rock
 15. East Side Story