1965 – znamy kolejny singiel z nadchodzącej nowej płyty „Panther”

facebook | youtube | instagram | bandcamp | spotify

 

Właśnie poznaliśmy kolejny utwór, którym zespół 1965 zapowiada nadchodzącą nową płytę. Zapraszamy do słuchania utworu „Nuclear Love”.

 

Nuclear Love” to kolejny, drugi utwór, którym zespół 1965 zapowiada nadchodzące wydawnictwo. Album „Panther” będzie bardzo ciekawym albumem. Znajdziemy na nim hard rockowy soundtrack do nigdy nienakręconego filmu science fiction z lat 80. Zawarta na nim muzyka to wybuchowa mieszanka glam metalu i space rocka, gdzie spotykają się takie inspiracje, jak Mötley Crüe, Monster Magnet, Velvet Revolver czy Alice in Chains. Album zabierze publiczność na intergalaktyczny trip po zdominowanym przez technologię dystopijnym świecie przyszłości.

Jako utwór otwierający płytę, „Nuclear Love” czerpie z tego, co najlepsze w wyżej wspomnianych gatunkach. Dlatego znajdziecie w tym numerze mnóstwo stadionowego pogłosu, ciężkie riffy, psychodeliczny tripowy most i popisowe solo na gitarze. Czego chcieć więcej?

 

1965 – Nuclear Love

 

Płyta „Panther” została nagrana w czerwcu 2021 roku w Mustache Ministry Studio w Warszawie. Wszystko pod czujnym okiem Marcina Klimczaka. Album został zmiksowany i zmasterowany przez Haldora Grunberga, znanego z produkcji takich zespołów, jak Behemoth, Weedpecker, Taraban, Major Kong czy Dopelord. Oficjalna data premiery płyty jeszcze niż została ustalona ale radzimy być czujnym!

 

1965 – „Panther” – okładka płyty